Intracel Lazer Cilt Leke Tedavisi

Intracell (İğneli Radyofrekans) fraksiyonel tedaviler arasında yaygın kullandığımız bir yöntemdir. Yaşam koşullarımız, çevresel faktörler, stres ve daha birçok etmen yaşlanma sürecimizi hızlandırır. Yaşlanmaya bağlı olarak yüzümüzde sarkmalar, kırışıklıklar, lekeler, sivilce ve akne izleri gibi hoş olmayan görünümler oluşur. Cilt problemlerinden kurtulmanın etkili yollarından biri olan Intracell (İğneli Radyofrekans) sayesinde cilt belli bir süre içerisinde toparlanır ve daha iyi bir görünüme kavuşmayı hedefler.

INTRACELL LAZER NEDİR?

Intracell Lazer (İğneli Radyofrekans) en yaygın adıyla Altın iğne olarak bilinmektedir. Intrcaell bir diğer adıyla Altın İğne işlemi uygulanırken 0,5 ila 3,5 milimetre arasında boyuta sahip iğneleri olan bir cihaz kullanılır. İşlemin temel amacı ciltte yüzeyden milimetrik zedelenmeler oluşturup dokuda yoğun bir iyileşme meydana getiriyor olmasıdır.

INTRACELL LAZER HANGİ CİLT PROBLEMLERİNDE ETKİLİDİR?

Intracell Lazer (İğneli Radyofrekans) yöntemi birçok cilt problemini minimal düzeye indirmeye amaç sağlar. Ciltte sizleri mutsuz eden ,daha yaşlı görünmenize sebep olan birçok problem bu yöntem sayesinde düzeltilebilir. Genel olarak bu yöntemin uygulandığı ve başarılı sonuçlar elde edildiği problemler;
-Sivilce akne izlerinin tedavisi
-İz ve skar tedavisi
-Leke tedavisi
– Cilt altındaki damar bozuklukları tedavisi
-Çatlak tedavisi
-Gözeneklerin sıkılaştırılması
-Göz çevresinde oluşan morlukların giderilmesi
-Ciltte yaşlanmaya bağlı oluşan durumların düzeltilmesi

INTRACELL LAZER HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Intracell Lazer (İğneli Radyofrekans) tedavisi vücutta problemli olan birçok bölgeye uygulanır. Oluşan deformasyon ve o bölgenin hassasiyetine bağlı olarak belli oranlarda etkili sonuçlar elde edilir. İşlem hem yüze hem de vücudun çeşitli bölgelerine uygulanabilir. Yüz, boyun ,sırt, bacak, kol, el gibi birçok bölgeye güvenle uygulanır ve etkili sonuçlar elde edilebilir. Yalnız her bölgenin işleme verdiği tepki farklıdır ve bundan dolayı da her bölgenin iyileşme süreci de birbirinden farklı olmaktadır.

INTRACELL LAZER YÖNTEMİNİN AVANTAJLARI

Intracell Lazer (İğneli Radyofrekans) avantajları oldukça fazladır ve bu yüzden tercih edilen yöntemler arasındadır. İşlemin sağladığı konfor birçok açıdan önemlidir. Bunun yanı sıra işlemin sizlere sağladığı önemli avantajlar şöyledir;
-Cilt üzerinde morluk, şişlik, kızarıklıklar, olmayacağı için işlem sonrası kişi gündelik yaşamına kolaylıkla devam edebilir.
-Cilt üzerinde kabuklanma, pullanma, ve soyulma olmaz.
-Cilt üzerinde geçici değil kalıcı etkiler yaratmayı hedefler.
-İlk seans sonrasında da etkileri belli oranda fark edilir.
-Cildin yenilenmesi üzerinde etkileri kanıtlanmış önemli işlemler arasındadır.
-Her cilt tipine ve ten rengine uygulanabilir.
-Cerrahi girişim gerektirmez.

INTRACELL LAZER TEDAVİ SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Intracell Lazer (İğneli Radyofrekans) tedavisi gören hastalarınişlem sonrasında ekstra olarak bir şey yapmasına gerek yoktur çünkü işlem sırasında cilt üzerinde kalıcı sorunlar oluşmaz. Yalnızca uygulama sonrasında cilt üzerinde minimal düzeyde hassasiyet, kızarıklık ve ödem oluşabilir. Kişilerin bu süreçte dikkat etmesi gereken en önemli husus yağ bazlı ürünler ve güneş koruyucu kullanması gerektiğidir.

Intracell Lazer (İğneli Radyofrekans) işlemi tek seansta bile belli oranda etkili olabilen ancak birkaç seans uygulandığı taktirde çok daha etkili sonuçlar verebilen bir işlemdir. Bu yöntem sayesinde cilt problemlerinden kolaylıkla kurtulabilir ve sizler de daha pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. İletişim bilgilerimiz için hemen tıklayın.