Dolgu Uygulamaları
Elmacık dolgusu özellikle yüz görünümünde değişiklik yaratmak isteyenlerin tercih edeceği bir yöntemdir. Seçilecek bu yöntem sayesinde elmacık kemiklerinizin formunda değişime
Her dudak yapısı kişinin kendi yüz şekline göre değerlendirilmelidir. Çünkü estetik güzellik açısından yüz bölgesinin geneline bir bütün olarak bakılmakta ve altın oran olarak tarif edilen estetik ölçüye yaklaşmak hedeflenmektedir.
Her burun kişinin kendi yüz şekline göre değerlendirilmelidir. Çünkü estetik güzellik açısından yüz bölgesinin geneline bir bütün olarak bakılmakta ve altın oran olarak tarif edilen estetik ölçüye yaklaşmak hedeflenmektedir.
Göz altında morlukları, göz çukurlarının içeriye çökmesi ya da şişmesi, göz altı torbaları öncelikle bir sağlık problemi olarak ele alınmalıdır. Çünkü göz altlarının biçimsel olarak sağlıksız hale gelmesi kişinin vücudunda yolunda gitmeyen başka şeylerin olduğunu işaret edebilmektedir.
Her çene kişinin kendi yüz şekline göre değerlendirilmelidir. Çünkü estetik güzellik açısından yüz bölgesinin geneline bir bütün olarak bakılmakta ve altın oran olarak tarif edilen estetik ölçüye yaklaşmak hedeflenmektedir.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. İletişim bilgilerimiz için hemen tıklayın.