Attiva Cilt Gençleştirme

Attiva ile istediğiniz cilt görünümüne sahip olmak istemez misiniz? Cilt güzelliği için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Estetik operasyonlar cerrahi yöntemler başta olmak üzere ameliyatsız da gerçekleşebilmektedir. Özellikle cerrahi operasyon sonrası toparlanmak zor olduğu için ameliyatsız yöntemler daha çok tercih edilir.

Cilt sorunları farklı şekillerde ortaya çıkabilmekle birlikte temel sebepleri benzer olmaktadır. Aşırı kilo kaybına bağlı olarak sarkma, yaşlılıktan dolayı kolajen eksikliği ile çıkan cilt dokusunun bozulması gibi çeşitli durumdan bahsedilebilir. Cilt lekeleri, kırışıklıklar gibi farklı durumlar da mevcuttur.

Hangi sebeple olduğu fark etmeksizin tüm bu sorunlara farklı estetik durumlarıyla çözüm bulabilirsiniz. Attiva özellikle yüz germek için gerçekleştirilen ve uzun vadede yardımcı olan bir işlemdir. Ameliyatsız gerçekleştirilmesi ise kullanıcıların bu alanda yoğunlaşmasına sebep olur.

Attiva Nedir?

Radyo frekans ve ısı uygulamaları cilt güzelliği için tercih edilen bir yöntemdir. Hatta son dönemlerde en çok uygulanan durumların başında bulunur. Attiva lift tedavisi de tam olarak burada ortaya çıkar. Özel üretim cihazı ile uygulama yapılmaktadır. Kişinin cildinin altına ısı verilerek kolajen etkileşimi hedeflenir.

Kolajenlerin üretimi belirli bir yaştan itibaren çok yavaşlar ve durur. Ciltte oluşacak görünmeyen ufak yanmalar ya da yaralar kolajeni harekete geçirip çoğalmasına neden olur. Attiva’nın bu noktada cilde ciddi zarar vermeyen cilt altı yanmalar gerçekleştirir. Tek bir seanstan sonra bile etkiler görülmeye başlanır.

Attiva Nasıl Uygulanır?

Attiva uygulaması daha öncede bahsedildiği üzere özel bir malzeme ile gerçekleşir. İnce uç çubuk cilt altına girer. Burada radyo frekanslar cilde gönderilir. Bir ekrandan verilen frekansların ısısı kontrol edilir. Kontrol altında yapılması cilde ekstra bir yaralanmanın önüne geçer. Cilt gençleştirmesi ve cilt gerginleştirmesi için istenen alanda uygulama yapılır.

Attiva’nın Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar?

İlk seans sonrası cildinizdeki farklılığı gözlemleyebilirsiniz. Gerçekleşen ilk seanstan sonra morluk ya da kızarıkla karşılaşabilirsiniz. 3 günün sonunda bu morluk ve kızarıklar geçecektir. Kolajen üretimi de bu andan itibaren başlar. Bu da cilt değişimine sebep olur.

Sadece tek bir seans bile etkileri görmeye yardımcı olmaktadır. Çok nadir durumlarda ikinci seans uygulanmaktadır. Çoğu zaman tek seans ile uygulama yeterli olacaktır. Net sonuçlar ilk 3 ay sonunda gözlemlenir.

Attiva’nın Sonuçları Kalıcı mı?

Benjamin Button etkisi aylar boyu sürmektedir. Uygulamanın kalıcı olmasını sağlamak için beslenme ve hayat düzeninize dikkat etmeniz gerekir. Doğru bir uzman tarafından uygulanan radyo frekans uygulaması genelde tekrar yaptırmanızı gerektirmeyecektir.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. İletişim bilgilerimiz için hemen tıklayın.