Cilt Gençleştirme
Yaşlanmaya bağlı olarak ciltte oluşan problemlerin her geçen gün artması, bu nedenle kişinin görünümünde bozulmaların oluşması, psikolojik açıdan büyük bir sarsıntı olarak kişiye dönebilir.
Örümcek Ağı Estetiği, yer çekimine ve zamanın etkisine bağlı olarak ciltte meydana gelen deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların cerrahi müdahale ve genel anesteziye gerek duyulmaksızın giderilmesini sağlayan
PRP tedavisi tamamen doğal bir yöntem olup kişinin kendi kanı aracılığı ile gerçekleştirilen bir tedavi çeşididir. Kişinin kendi kanında bulunan plazmanın ayrıştırılması sonucu
Agnes tedavisi ile göz altı torbalarından kurtulmaya ne dersiniz? Göz altı torbaları şüphesiz estetik açısından uygun olmayan durumlar yaratmaktadır.
Attiva ile istediğiniz cilt görünümüne sahip olmak istemez misiniz? Cilt güzelliği için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Estetik operasyonlar cerrahi yöntemler
Cildin yenilenmesi, doğal bir görünüme kavuşması ve yaşlanma belirtilerinin bertaraf edilmesi gibi pek çok fayda sağlayan yüz mezoterapisi, iğne ile cildin orta tabakasına faydalı karışımların enjekte edilmesini içerir.
Cildimizde oluşan sarkmalar, kırışıklıklar, yaşlılık belirtileri ve akne ya da sivilce oluşumu sonrasında kalan izler, hayatımızı olumsuz etkilemekle kalmıyor, psikolojik olarak kendimizi kötü hissetmemize de yardımcı oluyor.
Ciltte hasarlı olan ve yenilenmesi gereken kısımların, lazer tedavisi ile iyileştirilmesini içeren Thulium lazer, medikal estetik alanının en değerli uygulamalarından bir tanesidir.Estetik bir tedavi olmakla beraber, operasyon değildir.
Kök hücre uygulaması sayesinde cildiniz artık daha ferah ve genç görünüme sahip olacak. Temelde hücreleri hedefleyen bu uygulama sayesinde diğer uygulamalara nazaran daha etkili sonuçlar alabiliyorsunuz.
Gençlik aşısı (IAL- SİSTEM) cilt kırışıklıkları ve cilt lekeleri için uzmanlar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde ciltte özellikle yüzde bulunan cilt lekelerinden ciddi oranda kurtulmak mümkündür.
Modern çağ insanının ihtiyaçları hızlı sosyal izolasyon olmadan efektif ameliyatsız bir tüm yüz estetiği ihtiyacı yatarmıştır.Aynı seans içerisinde hem cilt deformasyonun azaltılması hem de uzun süreli kolojen sentezi ve cilt yenilenmesinin sağlanabilmesi

Cilt Gençleştirme

Genetik yollarla ya da çeşitli çevresel faktörler ile oluşan cilt kusurları, kişiye fiziksel açıdan problemler çıkarsa da, tek problem bununla sınırlı değildir. Psikolojik olarak insanda bıraktığı etki, fiziksel problemlerin sayısında da artışları meydana getirmektedir. Ancak bunun üstesinden gelmek, daha sağlıklı ve genç bir cilde sağlık olmak mümkün. Cilt gençleştirme yöntemleri ile sağlanan bu gelişmeler ile kişiler ciltlerindeki problemlerden kurtulabilir. Peki, nasıl? Şimdi size bunlardan bahsedeceğiz.

Cilt Gençleştirme Uygulamaları

Yaşlanmanın getirdiği cilt problemlerinin yanı sıra, bunun insanda bıraktığı psikolojik etkiyi bertaraf etmek için uygulanan anti-aging uygulamalar, daha parlak ve genç bir cilt için pek çok avantajı sunuyor. Kırışıklıklardan kurtulmak, daha genç bir cilde sahip olmak, cilt germek ve dolgu uygulamaları ile cilde gerçek hacmini vermek gibi pek çok uygulama ile tüm bunlar mümkün. Peki, bu uygulamalar arasında en popülerleri hangileridir?

Gençlik Aşısı

Tedavi süresince cilde “hyalüronik asit” uygulaması yapılması planlanır. Bu uygulama ile cilde parlaklık ve esneklik verilir. Bu nedenle de yaşlanma sonucunda oluşan kırışıklıklar, sarkmalar ya da çeşitli izler ortadan kaldırılmaktadır. Ciltte tedavi sonrasında yenilenme ve geri dönüşüm sağlandığı için, gençlik aşısı olarak bilinir. Gençlik Aşısı isimli içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Yüz Mezoterapi

Özel olarak hazırlanmış karışımların, özel bir iğne ile hasarlı olan bölgeye uygulanmasını içeren bir estetik tedavi çeşididir. Hazırlanan karışımlar cilde direkt olarak uygulandığı için, etkisi de kısa sürede ortaya çıkar. Bununla beraber cildin üzerine hiçbir işlem uygulanmaz. Böylece hasta kısa sürede normal hayatına dönebilir. Yüz Mezoterapisi isimli içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Kök Hücre Tedavisi

Fibrocell tedavisi olarak da bilinen kök hücre tedavisinde esas olan, sizden alınan kök hücrenin, yine sizin cildinize enjekte edilmesidir. Herhangi yabancı bir maddenin cilde enjekte edilmesi, kök hücre tedavisinin uygulama alanı arasına girmez.

PRP

Herhangi bir yabancı madde, PRP uygulamalarında vücuda transfer edilmez. Kişiden ya da kişiye uyumlu olan bir başka kişiden alınan kan, plazmalarına ayrılarak, hasarlı olan bölgeye uygulanır. Deri altına uygulandığı için de deri üstünde hasar oluşmaz ve kişi çok zaman geçmeden normal hayatına dönebilir. PRP isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Örümcek Ağı

Ameliyatsız bir işlem olan örümcek ağı tedavisi, ip kullanılarak gerçekleştirilen bir yüz germe işlemi olarak bilinmektedir. Cilt ile uyumlu olarak kullanılan iplerle gerçekleştirilen uygulama, cildi gerçek formuna ulaştırır ve gençleştirme için harika bir adım olarak dikkat çeker. Kolajen ve elastik lif sentezlemesini daha etkin hale getirmek ve tetiklenmesini sağlanmak için ipler kullanılmaktadır. Örümcek Ağı isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Thulium

Cilt üzerinde 100 mikron ölçekli kanalların açılması ve sonrasında cildin alt ve üst tabasına çeşitli işlemlerin uygulanmasını gerektiren bir estetik tedavidir. Serumlar ile cilde uygulama yapılarak, cilde homojen bir etkinin sağlanması da açılan kanallar sayesinde olacaktır. Thulium isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Attiva

İnvaziv yöntemlerin uygulandığı bir estetik tedavi yöntemidir. Minimal hareketlerle, ameliyatsız bir şekilde gerçekleştirilen Attiva uygulaması, cilt gençleştirme yöntemleri arasında oldukça dikkat çekidir. Dış Sıcaklık Kameraları ile gerekli güvenlik kontrolleri de yapılabilmektedir. Attiva isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Intracell

Altın İğne Tedavisi olarak bilinen Intracell, ortalama 2 mm çaplı bir iğne ile gerçekleştirilmektedir. Hasarlı olan bölgede, hasarlı olmayan dokulara çeşitli hasarlar verilerek, o bölgedeki hücre ve sistemlerin harekete geçirilmesidir. Böylece hasarlı dokular ile hasar alan dokular birlikte iyileşmektedir. Intracell isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Agness

Radyo Frekans enerjisinin deri altına özel iğneler ile uygulanmasını sağlayan bir uygulamadır. Özellikle akne izlerinin yok edilmesi için tercih edilen Agness, pek çok cilt gençleştirme işlemlerinde de kullanılmaktadır. Agness isimli içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Yaşlanma ile beraber ortaya çıkan cilt bozulmaları, psikolojik açıdan pek çok sorunu gün yüzüne çıkarsa da, bunu önleyebilecek onlarca uygulama var. Bu uygulamaların birkaçından size söz etsek de, bunun yanında farklı teknikler ile uygulanan çeşitli yöntemlerin de bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu kapsamda sizin için, cilt gençleştirme yöntemleri hakkında bir derleme sunduk.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. İletişim bilgilerimiz için hemen tıklayın.