Agnes Cilt Gençleştirme

Agnes tedavisi ile göz altı torbalarından kurtulmaya ne dersiniz? Göz altı torbaları şüphesiz estetik açısından uygun olmayan durumlar yaratmaktadır. Daha güzel ve daha genç görünebilmek için gözaltı sarkmalarını ortadan kaldırmanız gerekecektir.

Göz altı torbaları çeşitli sebeplerden dolayı ortaya çıkabilmektedir. Bu durum genetik olabildiği gibi sinüs problemleri, uyku problemleri ya da farklı sağlık sorunların dolayı ortaya çıkar. Oluşmuş göz altı torbalarını ortadan kaldırmak için ise Agnes’i tercih edebilirsiniz.

Agnes Nedir?

Temelde bir radyo frekans uygulamasıdır. Radyo frekans uygulamalarının tamamında cilt altına belirli bir kontrol ile ısı gönderilmektedir. Isı ve frekans sayesinde cildin hareket haline geçmesi sağlanır. Cilt çoğu zaman hareketsiz ve aktif olmadığı için kolajen üretilmez. Üretilmeyen bu kolajen cilt sorunlarına neden olur.

Göz çevresi de bu noktadan etkilenir. Halbuki Agnes tedavisi ile göz altı torbalarından kurtulabilirsiniz. Agnes’e özel iğne uçlu cihaz ile deri altına uygulama yapılır. Cilt altındaki kolajenler de oluşan ısı uyarımı ile daha fazla üretilmeye başlamaktadır. Kolajen üretiminin artması hem alanın gerginleşmesini hem de daha parlak bir görünümü sağlar.

Agnes Uygulaması Nasıl Yapılır?

Sorunlu bölge sadece göz altı torbaları olmak zorunda değildir. Agnes’in genel olarak gerginleştirme gibi bir avantajı bulunur. Bu yüzden farklı alanlarda uygulanabilir. Uzman tarafından sorunlu alanın cilt analizi ilk aşamada yapılır. Yapılan bu işlem neticesinde uygulama için hazırlık yapılır.

Cilt gençleşmesi ve gerginleşmesi amacıyla alana anestezi kremleri uygulanır. Her ne kadar ciddi bir acı olmasa da oluşabilecek etkiler böylece azaltılır. Alan uyuştuktan sonra Agnes cihazının iğne ucu cilde uygulanır. Cilt altındaki tabakalara uygulandığı gibi cilt yüzeyine de uygulanabilmektedir. Kontrollü ısı verilir.

Radyo Frekans Uygulaması Acı Verir mi?

Agnes’in uygulandığı sırada herhangi bir acı ya da yanma oluşumu ortaya çıkmaz. Hatta bu durum tüm radyo frekans uygulamaları için geçerli olmaktadır. Kişilere uygulama öncesi kullanılan kremlerin bunda etkisi büyüktür. Aynı zamanda bilirkişi tarafından kontrollü uygulama yapılması da burada etkili olmaktadır.

Uygulama sırasında sadece ufak bir iğne hissiyatına sahip olursunuz. Birden fazla iğne uygulaması yapılıyor gibi hissetseniz de bu durum dayanılmayacak şekilde olmamaktadır. Çok rahat bir şekilde kısa sürede işlemlerinizi tamamlatabilirsiniz.

Agnes’in Seansı Ne Kadar Sürer?

Agness tedavisi seans olarak çok kısa sürede tamamlanmaktadır. Ortalama olarak 20-25 dakikada işlemlerin bittiği görülür. Tek bir seans bile ciltte ciddi değişimlere sebep olur. Bu yüzden kısa sürede sonuç almak isteyenlerin uyguladığı yöntemlerin başında yer alır. Eğer siz de kısa sürede göz altı torbalarınızdan kurtulmak istiyorsanız, deneyebilirsiniz.

Agness Fiyatları Ne Kadar?

Agness fiyatları klinikten kliniğe farklılık gösterecektir. Cilt durumunuzu analiz ettirdikten sonra uzman tarafından net fiyat bilgisini alabilirsiniz. İnternet üzerinde verilen fiyatlar genellikle doğru olmamakla birlikte her uzman için geçerli olmayacaktır.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. İletişim bilgilerimiz için hemen tıklayın.