Soğuk lipoliz ile bölgesel incelme ve selülit tedavisi

444 57 07

Proshockice Uygulaması Nedir?

Proshockice uygulaması, istenmeyen yağlanmaların olduğu bölgelere belli bir derece soğukluk (-5 derece civarı) verilip ardından akustik ses dalgarı ile, diğer dokulara herhangi bir müdahale olmaksızın bölgesel incelme sağlamayı amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Yöntemin temel mantığı, yağ hücrelerinin soğuğa karşı diğer hücrelerden daha duyarlı olması üzerine kuruludur ve soğutma işlemi ile hedef alınan yağ hücrelerinin yapısı güçsüzleştirilip ses dalgaları ile yağ hücrelerini parçalamaktır. Parçalanan yağ hücreleri birkaç hafta süre içerisinde vücut tarafından atılmaktadır.

L

Proshockice Nedir?

Proshockice, 2012 yılında Promoitalia tarafından İtalya’da geliştirilen ve özellikle Avrupa, Rusya ve Asya’da kullanılmakta olan ve tedaviye adını veren patentli bir teknolojidir. Proshockice aynı uygulama mantığını temel almakta, ek olarak ikinci bir işlem aşaması içererek Akustik Ses / Şok Dalga Terapisi ile aynı seans içerisinde soğutularak yapısı güçsüzleştirilmiş yağ hücrelerinin parçalanma işlemini de gerçekleştirmektedir. Shockice ve Akustik Ses / Şok Dalga Terapisi olmak üzere her iki aşamayı da içeren proshockice uygulamasının çift kademeli etkisine bağlı olarak ciltte daha net bir toparlanma ortaya çıkmaktadır.

Proshockice Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

P

Kişinin beklentileri ve hekimin tespitleri doğrultusunda proshockice uygulamasının gerçekleştirileceği bölgeler ve uygulama planı belirlenir. İlk aşamada proshockice mantığı içerisinde Shock Ice başlığı ile uygulamanın yapılacağı bölgelere vakum ile soğuk etkisi sağlanır. İkinci aşamada Shock Probe başlığı ile aynı bölgeler üzerinde Akustik Ses / Şok Dalga Terapisi uygulanarak işlem tamamlanır.

Proshockice Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

P
  • Cerrahi müdahale gerektirmeksizin tek bir seansta bile 3,5 – 4 cm incelme sağlanabilmektedir.
  • Özellikle basen, iç bacaklar, karın ve yan bölgeler gibi alanlarda incelme sağlanmasında etkilidir.
  • Yağ yakımı sağlar.
  • Kilo verildiğinde incelme gözlemlenmeyen, ancak kilo alındığında vücut yağlarının depolandığı sorunlu bölgelerde incelmeyi mümkün kılar.
  • Vücut biçimlendirir.
  • Selülitli görüntüyü iyileştirir.
  • Genel itibariyle ciltte toparlanma oluşturur.

Proshockice Uygulaması Ne Kadar Sürer ve Kaç Kere Yapılır?

D

Proshockice uygulaması, amaçlanan tedavi doğrultusunda kişiden kişiye değişmek ile birlikte ortalama 35 – 75 dakika arasında sürer. Ortalama 7 – 10 gün aralıklar ile yapılacak 8 – 10 seans uygulama (kişiye özel farklı seans sayısı ve sıklığı belirlenebilmektedir) ile istenilen sonuçlara ulaşılmaktadır.

Proshockice Uygulamasının Yan Etkileri ve Riskleri Var Mıdır?

  • Uygulama sonrasında uygulama yapılan bölgede soğuğa bağlı geçici bir hissizlik olabilir.
  • Estetik amaçlı gerçekleştiriliyor olsa da soğuk lipoliz uygulamasının tıbbi bir işlem olduğu unutulmamalı ve mutlaka uzman ve tecrübeli hekimler tarafından gerçekleştirilmelidir. Dikkat gösterilmesi gereken bu husus, hem risk oluşturabilecek etkenlerin tespitinde ve önlenmesinde, hem de uygulamanın başarısında önemli bir koşulu oluşturmaktadır.

Proshockice Uygulamasının Fiyatı Nedir?

P

Proshockice uygulamasının gerçekleştirileceği bölge, uygulamanın yapılacağı alanın genişliği, belirlenecek seans sayısı gibi faktörler uygulamanın fiyatının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Konuya yönelik daha detaylı bilgi ve randevu almak için bize 444 57 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi

Bunlar da İlgilinizi Çekebilir

bolgesel-zayiflama-diyet

Bölgesel Zayıflama ve Diyet

Etiketler: Bölgesel İncelme, Bölgesel Zayıflama, Diyet
Hepimiz tatlıları severiz ve bir diyet programına bağlı kalıp kilo vermek zor gelir. Bunun doğal sonucu olarak vücudumuzun çeşitli bölgelerinde yağlanma meydana gelir. Cinsiyete ve genetik özelliklere bağlı olarak insanlar vücutlarının farklı bölgelerinde yağ depolarlar. Bazılarımız bel bölgesinde yoğun olarak yağ depolanırken, kimilerimizde basen bölgesi, kimilerimizde ise yağlar tüm vücuda yayılmıştır.
Proshockice Uygulaması Nedir? hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin..!Detay