Zayıflama | Kilo Verme | Bölgesel İncelme | Proshock Ice

444 57 07

Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, yaz döneminde ihmal edilen dengeli ve düzenli beslenme programları sonucu vücutta istenmeyen görüntülere “dur” demenin tam zamanı olduğunu söyledi.

Türkiye’de ilk kez kliniklerinde uygulanan proshock ice ( Soğuk lipoliz ve akustik dalga tedavisi) yöntemiyle, çok kısa sürede sağlıklı incelmenin yanında, selülitlerin de yok edildiğini belirten Dr. Devrim Gürsoy, “Bu sayede istenmeyen bölgelerinizdeki yağlarınızdan kurtulun” dedi.

Dr. Gürsoy, forma girmenin çağın en önemli uğraşlarından biri olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: “Gün geçmiyor ki, yeni bir Diyet programı ve buna eşlik eden yeni bir bölgesel zayıflama ve incelme yöntemi çıkmasın. Bu geniş alan bir yönüyle kadın – erkek herkese ciddi bir çözüm seçeneği sunarken, diğer yandan da ciddi anlamda kafa karışıklığına ve sonuçsuz çabalara yol açıyor.”

ZAYIFLAMA VE FORMA GİRMENİN 3 TEMEL KOŞULU

Dr. Devrim Gürsoy, zayıflama ve forma girme çabalarının başarılı olabilmesinin üç temel koşulu bulunduğunu belirterek, bunlardan ilkinin kişiye özel, yaşına, cinsiyetine, fiziki aktivite düzeyine ve yaşam tarzına uygun bir beslenme programı olduğunu vurguladı.

KİLO VERİLDİĞİNDE İNCELMEYEN, KİLO ALINDIĞINDA İSE KALINLAŞAN SORUNLU BÖLGELER

Dr. Devrim Gürsoy, başarının ikinci koşulunun ise, kişinin kilo verdiğinde incelmeyen ama buna karşılık kilo aldığında kalınlaşan, sorunlu ve dirençli bölgelerle mücadelede sonuç almak olduğunu ifade ederek, “Kişinin görüntüsü ile özgüvenini bozan bu bölgelerde yağların azaltılması ve gözle görülür bir incelme sağlanması, bizim sıklıkla mücadele ettiğimiz sorundur” diye konuştu.

Son olarak kişinin yağ kaybını mümkün olduğunca sorunlu bölgede sağlamak gerektiğini bildiren Dr. Gürsoy, buna karşılık yüz gibi bölgelerde çökme yaşanmaması, incelen bölgedeki cildin sarkmaması ve toparlanması için uygulamalar gerçekleştirilmesinin önemli olduğunun altını çizdi.

ETKİLİ VE PRATİK ÇÖZÜM: PROSHOCK İCE

Dr. Devrim Gürsoy, bu koşulları aynı anda sağlayabilecek bir bölgesel incelme metodu takip edilmesinin son derece önemli olduğunu söyleyerek şunları kaydetti:

“Bu noktada doğru bir beslenme programıyla uygulandığında son derece başarılı sonuçlar sağlayabilen, tek seansta bile tespit edilir bir incelmeye yol açan ve aynı zamanda cildin sarkmamasını sağlayan proshock ice uygulaması devreye giriyor. Uygulamanın ilk aşamasında yağlar, cildin -5 derecelere kadar vakum eşliğinde (kriyolipoliz) soğutulması ile donduruluyor ve hemen arkasından aynı seansta uygulanan şok dalga tedavisi ile (shock wave) parçalanıyor, ayrıca ciltte de bu kombinasyona bağlı bir toparlanma ortaya çıkıyor.”

1 SAATTE 3.5-4 SANTİMETRE İNCELME

Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy işlemin, bugüne kadarki uygulamaların etkisinden farklı olarak hem incelme sağladığını, hem yağ yaktığını, hem de cildi toparladığını bildirdi.

Haftada ya da 15 günde bir uygulanacak 4 ila 8 seansın sorunlu bölgede ciddi değişimler için yeterli olabildiğini aktaran Dr. Gürsoy, tek seansta 3.5-4 santimetreye kadar incelme ve toparlanmanın uygulamanın göz alıcı sonuçlarından olduğunu söyledi.

Gürsoy, uygulamanın sağlıklı zayıflamak isteyen kişilerin tercih edeceği en etkili, popüler ve kolay yöntemlerin başında geleceğini de sözlerine ekledi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

bolgesel-zayiflama-diyet

Bölgesel Zayıflama ve Diyet

Etiketler: Bölgesel İncelme, Bölgesel Zayıflama, Diyet
Hepimiz tatlıları severiz ve bir diyet programına bağlı kalıp kilo vermek zor gelir. Bunun doğal sonucu olarak vücudumuzun çeşitli bölgelerinde yağlanma meydana gelir. Cinsiyete ve genetik özelliklere bağlı olarak insanlar vücutlarının farklı bölgelerinde yağ depolarlar. Bazılarımız bel bölgesinde yoğun olarak yağ depolanırken, kimilerimizde basen bölgesi, kimilerimizde ise yağlar tüm vücuda yayılmıştır.
Odaklı ( Fokuslu ) Ultrason

Odaklı (Fokuslu) Ultrason

Etiketler: Cilt ve Yüz Gençleştirme, Kırışıklık Tedavisi
Odaklı (Fokuslu) Ultrason tedavisi, cilt yüzeyinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmadan SMAS tabakası adı verilen kas ve cilt arasındaki bölgede 65 °C dereceye varan bir ısı artışı meydana getirerek, dokuda ciddi anlamda yenileyici ve kolajen sentezletici...
Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği

Etiketler: Ameliyatsız Yüz Germe, Cilt ve Yüz Gençleştirme, İple Yüz Germe, Örümcek Ağı Estetiği
İple Yüz Germe (Organik Lifting), yer çekimine ve zamanın etkisine bağlı olarak ciltte meydana gelen deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların cerrahi müdahale ve genel anesteziye gerek duyulmaksızın giderilmesini sağlayan bir uygulamadır.
Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin..!Detay