Attiva Ameliyatsız Yüz Gençleştirme

Yüzümüzün, hakkımızda neler söylediğinin farkında mıyız? Yaşımız genç olsa bile, yüzümüzde oluşan yaşlılık belirtileri, yaşımız hakkında karşı tarafa hiç de doğru olmayan çıkarımlar sunabiliyor. Peki, bu tür cilt bozukluklarının önüne geçmek mümkün mü? Elbette. Attiva bunlardan bir tanesi. Ameliyatsız bir yüz germe ve cilt gençleştirme uygulaması olan Attiva, basit bir tedavi ile gerçekleştirilmektedir. Hasta çok kısa bir süre içerisinde normal yaşamına dönerken, kısa zamanda ciltteki gençleşme de olağanüstü seviyede olacaktır. Peki, Attiva nedir? Attiva uygulaması hakkında pek çok bilgiden size bahsedeceğiz.

Attiva Nedir?

Minimal ölçekte, invaziv yöntemlerle gerçekleştirilen Attiva, son teknolojinin getirdiği en güvenilir yüz germe, cilt gençleştirme ve sıkılaştırma uygulamalarındandır. Güvenilir bir uygulama olmakla beraber, dünya çapında tercih edilen, Türkiye ve özellikle Ankara’da sıklıkla uygulanan bir yöntem olarak bilinir. Ameliyatsız bir uygulama olduğu için ameliyatın getirdiği riskleri ortadan kaldıran Attiva teknolojisi, kolay bir şekilde uygulanmanın ötesinde, hızlı bir etki de göstermektedir. Güvenlik açısından düşünülenlerin aksini kanıtlayacak bir uygulama olarak nitelendirilmektedir.

Attiva Güvenilir Midir?

Cilt gençleştirme işlemlerinin en nadide uygulamalarından olan Attiva, içerisinde barındırdığı Çift Isı Kontrolcüsü nedeniyle hastanın herhangi bir güvenlik problemi yaşamasını ortadan kaldırmaktadır. Bununla beraber;

  • Hastanın cilt dokusunda yer alan prob, uygulamanın sürekli olarak izlenmesini de sağlayacaktır. Bu izleme, Dış Sıcaklık Kameraları ile gerçekleştirilmektedir.
  • Derinin ne kadar sıcaklığa sahip olduğu izlenerek işlemler gerçekleştirilir.
  • Uygulamanın süreci doktorlar tarafından sıklıkla takip edildiği için de, güvenilirlik konusunda hiçbir problem ortaya çıkmayacaktır.

Yukarıda da görüldüğü gibi en güvenilir cilt gençleştirme uygulamaları arasında yer alan Attiva uygulaması, son derece kısa sürede gerçekleştirilecektir. Cilt Gençleştirme isimli içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Attiva Lift Nasıl Uygulanır?

Özellikle yüz germe konusunda çığır açan bir uygulama olmasına karşın, yüzdeki kırışıklık, sarkmalar ve yaşlılık ibarelerinin yok edilmesi için de sıklıkla tercih edilir. Uygulama hakkında en dikkat çeken hususlar şu şekildedir:

  • Ciltte uygulama sonrasında herhangi bir yara izi ya da uygulamaya dair bir iz bulunmamaktadır.
  • Uygulama gerçekleştirildikten sonra hasta normal hayatına kısa süre içerisinde devam edebilir. Ayrıca uygulamanın süresi de uzun değildir. Ancak neden uygulanacağına göre değişiklik gösterecektir.
  • Güncel bir yöntem olduğundan dolayı, pek çok ayrıcalığı içerisinde barındırmaktadır.
  • İnvaziv yöntemler kullanılarak, cildin doğal görünümüne kavuşması sağlanmaktadır.

Attiva uygulaması ile cildin durumuna göre bir uygulama yapılması mümkün. Aynı zamanda bu uygulamanın derecesi, uygulamayı gerçekleştirecek doktor ile de alakalı bir durumdur. Her doktordan bu tip bir uygulama almamak, cilt sağlığınız için çok önemli olacaktır.

Teknolojik gelişmelerin yansıtıldığı estetik uygulamalardan bir tanesi olan Attiva ile cildinizdeki yaşlılık belirtilerinden kurtulabilirsiniz. En iyi sonucun, en kısa sürede sağlanmasına yardımcı olan bu uygulama, uzman doktorların elinde çok etkili bir yöntem olacaktır. Bu nedenle Attiva uygulamasının ayrıcalıklarından; yüz germe, cilt gençleştirme ve sıkılaştırma gibi durumlarda faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. İletişim bilgilerimiz için hemen tıklayın.